Novinky

Microsoft Launcher pre Android dostal veľkú aktualizáciu. Prináša inteligentné vyhľadávanie pomocou fotoaparátu a mnoho ďalší funkcií

Microsoft s plným nasadením pracuje na nových funkcionalitách a vylepšenia a to len v samotnom operačnom systéme Windows 10, ale v aplikáciách, ktoré vyvíja.

Najnovšie Microsoft Launcher pre Android smartfóny dostal aktualizáciu (na verziu 4.11), ktorá prináša viacero noviniek a vylepšení. Tou najvýznamnejšou je však inteligentné vyhľadávanie prostredníctvom fotoaparátu.

Inteligentné vyhľadávanie zapnete pomocou ikonky fotoaparátu v lište vyhľadávania. Následne odfotíte predmet a o ostatné sa postará algoritmus na pozadí, ktorý vám po niekoľkých sekundách vyhodí výsledky vyhľadávania.

Okrem inteligentného vyhľadávania aktualizácia priniesla vylepšenia UI, stránky nastavení, widgetov či kontextového menu, vylepšenia módu čítania v prehliadači Microsoft Edge a ďalšie.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close