Spravodajstvo

Microsoft kupuje Secure Islands, technologického lídra v ochrane dát

Microsoft to so zabezpečením svojho systému berie skutočne vážne, včera prostredníctvom svojho blogu oznámil investíciu do spoločnosti Secure Islands, ktorá je technologickým lídrom v ochrane dát.

„Táto akvizícia urýchly schopnosť pomôcť našim zákazníkom ochrániť ich biznis dáta bez ohľadu na to kde sa nachádzajú – cez systémy cloudových služieb spoločnosti Microsoft, ako sú Azure a Office 365, služby tretích strán, a akékoľvek Windows, iOS alebo Android zariadenia.

Po dokončení akvizície, budeme integrovať technológiu Secure Islands do Azure Right Managment Service aby sme poskytli flexibilnú architektúru schopnú plniť tie najprísnejšie požiadavky na ochranu dát. Tieto nové možnosti, v kombinácii s klasifikáciou dát vo Windowse a Office 365, poskytnú našim zákazníkom najkomplexnejšie riešenie pre ochranu dát v tomto odvetí,  píše Takeshi Numoto v blogu o akvizícii spoločnosti Secure Islands…“

Ako ste spokojný vy so zabezpečením systému Windows a jeho aplikácií?

Zdroj: Microsoft Blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close