Spravodajstvo

Microsoft končí s podporou niekoľkých MSN aplikácií a Photosynth-u

Portál Neowin.net priniesol informáciu, že spoločnosť Microsoft sa rozhodla ukončiť podporu niekoľkých MSN aplikácií a Photosynth-u. Konkrétne ide o aplikácie MSN Zdravie a fitnes, MSN Jedlá a nápoje a MSN Cestovanie. Ich ukončenie je naplánované k dátumu 28.9.2015, a v prípade aplikácie MSN Zdravie a fitnes k dátumu 1.11.2015. Aplikácie budú odstránené nielen z Windows phone store, ale aj z iOS a Android store. Služby samotné však nekončia, a s obmedzenou funkcionalitou budú pokračovať na webe MSN.com.

Aplikácia Photosynth už bola odstránená zo všetkých storov. Používatelia, ktorí ju majú nainštalovanú vo svojich zariadeniach ju môžu používať ďalej, ale bez ďalšej podpory a otázna je aj možnosť uploadu zhotovených panorám na web photosynth.net.

Spoločnosť Microsoft sa vyjadrila, že s podporou vyššie spomínaných aplikácií končí z dôvodu ich nízkej obľúbenosti, ale je zrejmé že tak urobil aj z dôvodu reštrukturalizácie, ktorá momentálne v Microsofte prebieha.

Ostatné MSN aplikácie ostatnú podporované a spoločnosť s nimi počíta aj do Windows 10.

Používate tieto aplikácie?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close