SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft Fluent Desing príde aj na mobilnú platformu. Takto by to mohlo vyzerať

Microsoft Fluent Desing, respektíve projekt Neon by mal priniesť viacero noviniek a to hlavne v podobe nových dizajnových prvkov v rámci operačného systému Windows 10.

Čo sa týka však mobilnej platformy, tak o tej sa moc po pravde na Builde 2017 nehovorilo, teda až doteraz. Spoločnosť totiž oznámia, že Fluent Desing by mal zavítať aj na mobilnú platformu, a to vďaka univerzálnym aplikáciám (UWP), ktoré sú dostupné skrz celú škálu zariadení – od PC, cez Xbox, HoloLens, tablet až po smartfóny.

Ako príklad ako by to mohlo vyzerať si môžete pozrieť nižšie na obrázkoch náhľad rozhrania aplikácií Groove Music a Movies & TV.

V každom prípade táto zmena tak ako na PC tak aj na smartfónoch by mohla priniesť pekné oživenie do rozhrania systému a zároveň utvrdzuje fanúšikov Windows 10 Mobile, že Microsoft na smartfóny nezabúda.

Zdroj: Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Build 2017 Fluent Desing Microsoft Fluent Desing Windows 10 Mobile

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close