APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Povedzte Microsoftu cez FeedBack Hub, čo si myslíte

Windows Insider program, ktorý bol predstavený ešte v októbri 2014 hral a ešte aj hrá kľúčovú rolu vo vývoji Windowsu 10. Okrem toho, že uživatelia dostávali prístup k funkciám, ktoré ešte neboli sprístupnené verejnosti, tak Microsoft dostával naozaj veľkú odozvu na svoje produkty.

Nevýhodou Insider programu je, samozrejme, to, že nemusia všetky funkcie fungovať ako by mali, keďže ide o predčasné funkcie. Práve preto sa aplikácia Feedback Hub stáva centrom záujmu pre Microsoft, keďže uživatelia môžu takto poskytnúť naozaj cennú spätnú väzbu.

Po novom je Feedback Hub dostupný už pre všetkých uživateľov Windowsu 10, keďže doteraz to bol primárne nástroj pre Insiderov. Niektoré funkcie zostanú stále pre Insiderov, ale ide naozaj o menšinu – napríklad nebude možné logicky hodnotiť verzie, ku ktorým uživateľ ešte nemá prístup. Teraz už bude môcť vďaka tomuto kroku každý povedať Microsoftu, aké problémy má s Windowsom 10 a čo by podľa neho malo byť vylepšené.

Feedback Hub bude v najbližších dňoch dostupný úplne pre každého.

V Microsoft obchode ho môžete nájsť TU.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close