Windows 10

Microsoft Edge v zostavení 17134.1 začal vítať veľkú aktualizáciu Windows 10 April Update na úvodnej obrazovke

Niekoľko hodín dozadu Microsoft uvoľnil v rámci okruhu Realease Preview (Windows Insider program) aktualizáciu s číselným označením 17134.1, v ktorej internetový prehliadač Microsoft Edge začal vítať Windows 10 April Update aktualizáciu.

„Windows 10 update obsahuje mnoho nových funkcií…“.

Kedy sa dočkáme finálnej verzie aktualizácie Windows 10 April Update?

Najnovší Build 17134.1 tak môže byť s veľkou pravdepodobnosťou už finálnou verziou, ktorá by mohla už čoskoro zavítať na naše zariadenia.

Windows 10 April Update aktualizácia mala pôvodne zavítať na naše zariadenia 10. apríla, ale nestalo sa tak. Dôvodom bol bug, ktorý vývojári objavili v priebehu víkendu pred vypustením.  Mimochodom, ak patríte medzi nedočkavcov tak aktualizáciu si je možné stiahnuť cez program Windows Insider. Ako na to nájdete v článku „Takto si nainštalujete Windows 10 Spring Creators už dnes | NÁVOD“.

Mimochodom, ak patríte medzi fanúšikov Windows platformy tak ste určite mohli postrehnúť zmenu názvu veľkej aktualizácie z Spring Creators Update na Windows 10 April Update, nuž na túto zmenu pred niekoľkým dňami poznamenal známy leaker WalkingCat.

Podrobnejší report o novom názve aktualizácie  nájdete v článku „Aktualizácia Redstone 4 pre Windows 10 nakoniec zrejme neponesie názov Spring Creators Update“, ktorý sme vám  priniesli niekoľko dní dozadu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close