SpravodajstvoWindows

Microsoft Edge prekonáva magickú hranicu v počte používateľov

Každý sa rád pochváli vysokými číslami, ktoré vyzerajú ľúbilo a výnimkou nie je ani Microsoft so svojím internetovým prehliadačom Microsoft Edge, ktorý bol oficiálne vypustený s Windows 10 ešte v júli minulého roka.

Microsoft Edge prekonáva magickú hranicu

Podľa najnovších čísiel internetový prehliadač Microsoft Edge presiahol viac ako 150 miliónov aktívnych používateľov. Pri tom Microsoft v rámci štatistického zisťovania neberie do úvahy celkový počet stiahnutí, ktorý sa pohybuje na úrovni 270 miliónov vzhľadom na to, že taký počet používateľov má samotný operačný systém Windows 10, ktorého je súčasťou, ale berie do úvahy len aktívnych používateľov. 

microsoft edge pocet pouzivatelov april 2017

Mimochodom najväčší nárast počtu používateľov Microsoft Edge zaznamenal medzi januárom a februárom 2016 kedy sa jeho počet zdvojnásobil.

Používate aj vy internetový prehliadač Microsoft Edge?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close