ANDROIDAPLIKÁCIE A HRY

Microsoft Edge pre Android obsahuje jeden vtipný easter-egg. Našli ste ho už aj Vy?

Najnovšia aktualizácia pre internetový prehliadač Microsoft Edge pre Android prináša niekoľko zaujímavých noviniek. Jednou z noviniek vo verzií v42.0.0.2519 je praktické počítadlo otvorených kariet, ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu okna prehliadača. Počítadlo v sebe ale skrýva jeden vtipný easter-egg.

Ninja Cat opäť v akcii

Easter-egg sa v internetovom prehliadači objaví ihneď po prekročení čísla 100 na počítadle otvorených okien. Namiesto počítadla sa po dosiahnutí tohto počtu objaví emoji Ninja Cat, ktorý sa vývojárom z Microsoftu celkom zapáčil, keďže ho často vidíme či už v niektorých systémových aplikáciách, ale samotnom operačnom systéme Windows 10.

Easter-egg sa nachádza iba v beta verzii prehliadača

Bohužiaľ, zábavný easter-egg sa momentálne nachádza iba v beta verzii samotného internetového prehliadača Microsoft Edge. Zatiaľ nie je známe, či sa jedná len o dočasný vtip zo strany vývojárov, alebo bude smajlík Ninja Cat upozorňovať na vysoký počet otvorených okien aj bežných používateľov prehliadača.

Ešte stále nemáte nainštalovaný prehliadač Microsoft Edge na Vašom Android zariadení? Ak nie, môžete si ho stiahnuť prostredníctvom tlačidla nižšie.

Microsoft Edge
Microsoft Edge
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky