APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

V Microsoft Edge budete môcť mať Office rozšírenia

Vo Windows obchode sa objavilo nove rozšírenie pre Edge, ktoré pridáva funkcie Office do vášho prehliadača. Toto rozšírenie vám vlastne dáva rýchly prístup k Office online balíku, čo sú online aplikácie, ktoré nájdete na Office webstránke alebo na OneDrive webstránke. Rozšírenie bolo nazvané Office online.

Rozšírenie ešte nevyzerá byť dokončené, keďže má viacero dizajnových chybičiek a pôsobí ako skúšobná verzia, ale základné funkcionality aj tak fungujú, čo vám napríklad umožňujú prístup k vašim dokumentom priamo z prehliadača. Ide o dobrú funkcionalitu, ak používate Office na dennej báze.

Je možné, že Microsoft opätovne nechtiac zverejnil nedokončenú aplikáciu a znova ju stiahne. Aj keby išlo o nedokončený produkt, tak naisto môžeme vedieť, že sa tejto funkcionality v najbližšej dobe dočkáme.

Nižšie si môžete pozrieť obrázky z Office rozšírenie pre Edge:

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close