Spravodajstvo

Na Microsoft Edge mieria nové doplnky

Na internetový prehliadač Microsoft Edge mieria nové rozšírenia. Prvým z nich „Turn of the Lights“, ktorý je známy napríklad na internetovom prehliadači Google Chrome. Ako už z názvu plynie jedná sa o možnosť zhasnutia „svetla“ počas prezerania videí, obrázkov a pod.. Funkcionalita ďalej umožňuje aj automatické nastavovanie kvality prehrávaní videí na YouTube.

Ďalej boli potvrdené aj práce na rozšíreniach Ghostery a uBlock Origin. Prvý menovaný doplnok slúži na automatické blokovania pokusov sledovania užívateľov prostredníctvom internetových stránok.

Ublock Origin je zase alternatívnym rozšírením pre AdBlock, ktorý ako už z názvu plynie blokuje zobrazovanie reklám na internetových stránkach.

Všetky rozšírenia by mali byť najprv dostupné pre členov programu Windows Insider – Fast Ring a až následne budú dostupné aj pre bežných používateľov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Microsoft Edge Doplnky Microsoft Edge rozšírenia

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close