fbpx
Windows

Microsoft Edge kraľuje internetovým prehliadačom. Teda aspoň z pohľadu energetickej náročnosti, tvrdí to Microsoft

Windows 10 April update je tu už niekoľko dní. Spolu s viacerými novinkami sme sa dočkali aj niekoľkých negatív. Napríklad niektorí používatelia sa stretli s čiernou obrazovkou či  ďalší mali problémy s antivírusom Avast.

Na druhej strane sme sa dočkali aj viacerých pozitívnych zmien. Okrem dizajnových noviniek a funkcionalít sme sa dočkali aj viacerých vylepšení na pozadí. Jednou z nich je výdrž batérie pri využívaní internetových prehliadačov. Najnovšie spoločnosť Microsoft vydala video kde porovnáva Microsoft Edge s prehliadačmi Google Chrome a Mozilla Firefox. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Test výdrže batérie

Ako ste mohli vo videu vyššie vidieť tak jednoznačne dominoval internetový prehliadač Microsoft Edge, ktorý vyšťavil batériu po 14:20:07. Druhý skončil internetový prehliadač Google Chrome, ktorý  batériu vyšťavil za 12:32:58. Najhoršie dopadol internetový prehliadač Mozilla Firefox, ktorý batériu dorazila už po 7:15:16.

Zdroj: vlastný, Youtube (Windows)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close