SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft stráca hlavu programu Lumia Imaging, odchádza k Nokii

Ak patríte medzi  fanúšikov alebo vlastníkov zariadení značky Lumia tak ste už pravdepodobne okúsili prácu Juha Alakahru, bývalú hlavu programu programu Lumia Imaging, ktorá stála napríklad aj za legendárnym zariadením Nokia Pureview 808 s 41 MPx fotoaparátom.

Počas včerajšieho dňa Juha prostredníctvom sociálnej siete oznámil, že strávil prvý deň na novej pozícii v spoločnosti Nokia na oddelení „Nokia Technologies“ ako vedúci pracovník.

„Malé oznámenie: dnes bol môj prvý deň v Nokia Technologies. Odteraz som nová hlava Imaging v Ozo tíme.“

Pre tých, ktorí počujú o Ozo tíme prvýkrát, tak sa jedná o oddelenie ktoré má na starosti 360-stupňovú kameru, avšak ktorá nie je primárne určená pre bežného zákazníka, jej cena je totiž 60,000 dolárov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close