Spravodajstvo

Microsoft dosiahol miliardu stiahnutí aplikácie Skype

Microsoft prostredníctvom oficiálneho blogu včera večer oznámil, že dosiahol krásny míľnik, miliardu stiahnutí aplikácie Skype prostredníctvom mobilných zariadení.

Tento míľnik miliardu stiahnutí aplikácie Skype dosiahol 3 mesiace po tom čom Microsoft vydal vyhlásenie, že dosiahol 750 miliónov stiahnutí na Android, iOS a Windows mobilných zariadeniach.  Čo znamená, že počet stiahnutí aplikácie od januára vzrástol o tretinu.

V konečnom dôsledku však Microsoft neoznámil počet aktívnych používateľov Skypu. V januári ich údajne bolo okolo 300 miliónov mesačne, avšak nie je dnes ešte známe o aký počet aktívnych používateľov sa od januára zvýšil v spojitosti s nárastom stiahnutí aplikácie.

Používate aj vy aplikáciu Skype?

Zdroj: Skype blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close