SpravodajstvoWindows

Microsoft s ďalším míľnikom. Windows 10 beží na 400 miliónoch zariadení

Microsoft v týchto dňoch dosiahol ďalší historický míľnik, ktorý sa zapíše do histórie spoločnosti a týka sa operačného systému Windows 10. Totiž, najnovšiu verziu operačného systému od Microsoftu nájdeme už na viac ako 400 miliónoch zariadení (toto číslo reprezentuje počet aktívnych aktívnych Windows 10 zariadení za posledných 28 dní).

Microsoft tak zhruba za trojmesačné obdobie kedy naposledy reportoval  350 miliónov aktívnych používateľov celkom slušne „podrástol“ o ďalších 50 miliónov Windows zariadení, na ktorých sme mohli nájsť najnovší operačný systém Windows 10. Celkovo v tomto čísle sú zahrnuté zariadenie od smartfónov, cez herné konzoly, PC zariadenia, Xbox One, inteligentné okuliare HoloLens až po Surface Hub.

Cieľom Microsoftu podľa dávnejších vyjadrení je dosiahnuť celkovo miliardu aktívnych Windows 10 zariadení a to do prvej polovice roka 2018.

Podarí sa Microsoftu dosiahnuť svoj cieľ?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close
Pracovné ponuky