Spravodajstvo

Microsoft čoskoro rozšíri populárnu funkciu „Focused Inbox“ aj na Google účet

Microsoft už dávnejšie predstavil celkom užitočný nástroj Focused Inbox, najprv však pre konkurenčné platformy a neskôr aj pre Windows.

Pre tých, ktorí o funkcii počujú prvýkrát tak slúži na triedenie prichádzajúcej pošty, ktorá sa vám automaticky roztriedi na tú dôležitú a menej dôležitú. Služby bola však doteraz dostupná len pre Outlook.com a Office 365 úcty. Po novom by sa táto služba mala čoskoro rozšíriť aj pre Google používateľské účty, inými slovami pre Gmail.

Zdroj: vlastný

Funkcia bude pravdepodobne dostupná zatiaľ však len pre členov programu Windows Insider, neskôr pravdepodobne zavíta aj pre komerčných používateľov. Nato, aby ste funkciu mohli využívať je ešte potrebné zosynchronizovať vaše účty so servermi Microsoftu (následná synchronizácia prebieha už medzi servermi automaticky).

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky