NovinkyŠPEKULÁCIEZariadenia

Microsoft chystá svieži refresh Surface Pro zariadenia. Unikli prvé obrázky nastupujúcej generácie

Microsoftu uniklo viacero produktových fotografií zástupcu novej generácie zariadení Surface, ktorý by mohol byť predstavený už počas budúceho týždňa v Čínskej metropole Shanghai.

Podľa obrázkov, ktoré si môžete pozrieť nižšie spoločnosť vychádza z čistých línií Surface Pro 4 a Surface Pro 3 zariadenia. Čo sa týka bližších špecifikácií implementovaného hardwaru vo vnútri zariadenia, tak tie nie sú zatiaľ známe. Šepká sa však, že Microsoft prinesie 7. generáciu procesorov Intel (Kaby Lake) s vylepšenou výkonnosťou ako aj lepšou výdržou batérie, ktorá prišla aj so Surface Laptopom.

Microsoft však osvieženie neprináša len v podobe nového tabletu s novou generáciou hardwaru, ale aj klávesnice pokrytou špeciálnou látkou ako tomu bolo pri Surface Laptope  či viacerými farebnými variáciami dotykových pier.

Zdroj: VentureBeat

Podľa dostupných informácií z Evleaks, názov zariadenia by už nemal obsahovať poradové číslo „5“, ale len „Surface Pro“, podobne ako tomu je pri zariadenia MacBook či Pixel.

Zdroj: VentureBeat

V každom prípade to či Microsoft prinesie nové zariadenie na trh sa dozvieme už čoskoro, začiatkom budúceho týždňa.

Zdroj: VentureBeat

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close