SpravodajstvoZariadenia

Microsoft chystá svieži refresh Surface Pro zariadenia. Unikli prvé obrázky nastupujúcej generácie

Microsoftu uniklo viacero produktových fotografií zástupcu novej generácie zariadení Surface, ktorý by mohol byť predstavený už počas budúceho týždňa v Čínskej metropole Shanghai.

Podľa obrázkov, ktoré si môžete pozrieť nižšie spoločnosť vychádza z čistých línií Surface Pro 4 a Surface Pro 3 zariadenia. Čo sa týka bližších špecifikácií implementovaného hardwaru vo vnútri zariadenia, tak tie nie sú zatiaľ známe. Šepká sa však, že Microsoft prinesie 7. generáciu procesorov Intel (Kaby Lake) s vylepšenou výkonnosťou ako aj lepšou výdržou batérie, ktorá prišla aj so Surface Laptopom.

Microsoft však osvieženie neprináša len v podobe nového tabletu s novou generáciou hardwaru, ale aj klávesnice pokrytou špeciálnou látkou ako tomu bolo pri Surface Laptope  či viacerými farebnými variáciami dotykových pier.

Zdroj: VentureBeat

Podľa dostupných informácií z Evleaks, názov zariadenia by už nemal obsahovať poradové číslo „5“, ale len „Surface Pro“, podobne ako tomu je pri zariadenia MacBook či Pixel.

Zdroj: VentureBeat

V každom prípade to či Microsoft prinesie nové zariadenie na trh sa dozvieme už čoskoro, začiatkom budúceho týždňa.

Zdroj: VentureBeat

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Microsoft surface Surface Pro Surface Pro 5

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close