Spravodajstvo

Microsoft Build: Windows 10 prinesie počítač vo vrecku (Continuum)

Microsoft prináša ďalšiu užitočnú funkcionalitu, ktorú sa nebojíme označiť za revolučnú, nesie názov Continnum. Táto funkcionalita vám prinesie do vrecka takmer plnohodnotný PC. Áno čítate správne, plnohodnotný PC v tele o rozmeroch zhruba 5“ palcového zariadenia. Totiž Continnum označuje šikovnú funkcionalitu, vďaka ktorej budete môcť prepojiť váš smartfón s HDMI monitorom a následne sa prístroj prepne do špeciálneho režimu, v ktorom budete s ním pracovať ako s bežným PC. Samozrejmosťou je aj možnosť pripojenia klávesnice či myšky, či už cez kábel (v prípade redukcie) alebo prostredníctvom technológie bluetooth. Naviac podľa slov Microsoftu bude možné využívať aj všetky funkcie vášho smartfónu (teda napr. telefonovať, smskovať,…)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close