Spravodajstvo

Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166

Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166. Najnovšia aktualizácia je dostupná pre používateľov Fast ringu, ktorým Microsoft prisľúbil niekoľko vylepšení.

„Je tam viacero drobných zmien a vylepšení funkcií v tomto builde…“  povedal Gabriel Aul. Ďalej pridal, že väčšina známych bugov z posledného buildu 10149 bolo vyriešených.

„Väčšina známych chýb, ktoré boli známe v builde 10149 boli opravené. Tiež sme opravili problém, chýbajúcu obrazovku stavu migrácie dát, ktorá bola na obrazovke uzamknutia bez dátumu a času po dobu 10 minút. Ďalej sme opravili problém, kedy nebolo možné zadať PIN kód správne. Farby v aplikáciách by sa mali zobrazovať už správne, vrátane titulku v programe Outlook Mail, ktorý už nie je oranžový. Zlepšili sme tiež spoľahlivosť sťahovania a aktualizácií aplikácií z Beta obchodu (starý obchod bol odstránený).“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close