SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Microsoft tak ako Google chce svojho bota, Bing Concierge Bot

Po tom čo Google oznámil Google Assistant bot, tak Microsoft nenechal dlho na seba čakať a tak isto sa objavili na internete informácie o pripravovanom novom asistentovi „Bing Concierge Bot“, ktorý bude dostupný na viacerých platformách ako sú Skype, Messenger, SMS, WhasApp či Telegram.

Informácie o prácach na novom botovi sa na internete objavili prostredníctvom inzerátu Microsoftu, v ktorom sa píše:

Prostredníctvom Bing Concierge Bot chceme vybudovať vysoko inteligentného a produktívneho agenta,  ktorý dokáže komunikovať s používateľom cez konverzačné platformy ako sú Skype, Messenger, SMS, Whats App, Telegram a ďalšie. Bot urobí to čo by spravil asistent: automaticky dokončí úlohy za používateľov. Používateľ bude hovoriť na agenta v materinskom jazyku, ktorý mu v ňom aj odpovie a zároveň bude zbierať informácie, a následne po pripojení používatelia k ďalším službám ich aj vykoná. Napríklad ak používateľ zadá úlohu „sprav mi rezerváciu v talianskej reštaurácii dnes večer“, tak agent odpovie „pre koľko ľudí?“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close