APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | Microsoft Bookings je teraz k dispozícii na celom svete a s novými funkciami

Microsoft Bookings bol oznámený už v júli 2016 ako služba, ktorá uľahčuje podnikom, najmä tým malým, spravovať stretnutia so svojimi zákazníkmi. Táto služba je plne integrovaná do Office 365 a spočiatku bola dostupná len pre Office 365 Business Premium predplatiteľov v USA a Kanade. Teraz, o osem mesiacov neskôr, oznámil Microsoft celosvetovú dostupnosť tejto služby pre všetkých predplatiteľov Office 365 Business Premium.

Bookings sú prístupné pre zákazníkov cez webové rozhranie, kde si môžu dohodnúť stretnutie aj mimo pracovnej doby. Táto služba automaticky odošle zákazníkom potvrdzovací e-mail s unikátnym linkom, ktorý im umožňuje spravovať toto stretnutie, s cieľom pomôcť podnikom znížiť risk, že zákazník na stretnutie nepríde, no ani ho nezruší. Pred stretnutím sú tiež zákazníkom automaticky zasielané pripomienky. Aby zvýšil engagement zákazníkov, vydal Microsoft v októbri 2016 možnosť integrovať Bookings s facebookovou stránkou.

Zdroj: blogs.office.com

Rezervujte si aj čas na prípravu

Na základe spätnej väzby od užívateľov, pridáva teraz Microsoft do Bookings niektoré nové funkcie. Teraz je možné pripojiť Office 365 kalendár užívateľa do Bookings a udržiavať len čas dostupný na rezervovanie na verejnej stránke Bookings. Okrem toho si najnovšie používatelia môžu zarezervovať aj čas potrebný na osobnú prípravu pred a po stretnutí, čo automaticky zablokuje tento čas v Bookings. A nakoniec je dostupné aj nové prispôsobenie farieb pre stránku.

Aplikácia Bookings je k dispozícii aj pre iOS a Android. V súčasnej dobe slúži na prezeranie a správu kalendára v Bookings, vytváranie a úpravu rezervácií, zistenie dostupnosti a miesta pohybu personálu v reálnom čase, umožňuje tiež reagovať na požiadavky zákazníkov s rezerváciami, vyhľadať trasu a získať zoznam zákazníkov.

Zdroj: blogs.office.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close