Spravodajstvo

Zmätky v Microsofte ohľadne virtuálnej meny Bitcoin

Pozorným fanúšikom operačného systému Windows nemohlo uniknúť, že pred pár dňami Microsoft prostredníctvom svojej internetovej stránky oznámil svojim zákazníkom, že virtuálna mena Bitcoin už nebude naďalej podporovaná, a to z dôvodu že je nízky záujem zo strany používateľov o tento typ platieb prostredníctvom internetovej meny.

microsoft bitcoin

Niekoľko hodín na to, po tom čo táto správa obehla celý internet tak hovorca Microsoftu vydal nové prehlásenie, ktoré zverejnené informácie vyvracia tým, že boli nesprávne a internetovú menu Bitcoin je stále možné využívať pri platbách vo Windows a Xbox obchodoch.

„Naďalej podporujeme Bitcoin na pridávanie peňazí do vášho Microsoft účtu, ktorý môže byť použitý na nákup vo Windows a Xbox obchodoch. Ospravedlňujeme sa za NEPRESNÉ ZVEREJNENÉ INFORMÁCIE na Microsoft stránke, ktoré sme už opravili.“

Zdroj: venturebeat.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close