Spravodajstvo

Microsoft spúšťa Insider program pre vyhľadávač BING

Ak patríte medzi pravideľných čitateľov nášho portálu, tak určite viete, že Microsoft prostredníctvom Insider programov ponúka náhľad ešte oficiálne nevypustených aktualizácií pre Windows 10, Windows 10 Mobile, Office a od včerajšieho dňa aj pre vyhľadávač Bing, ktorý  hoci nie je až tak populárny ako konkurenčný vyhľadávač Google, ale na druhej strane úzko spolupracuje s hlasovou asistentkou Cortana.

Ahojte fanúšikovia Bingu,

Ste rozhodujúcou zložkou Bingu, a my si ceníme vaše návrhy a spätnú väzbu. Preto vám chceme dať šancu pripojiť sa do programu Bing Insiders programs. Cez tento program dostanete prístup k skorším buildom, novým funkciám, nadchádzajúcim fanúšikovským eventom a stanete sa súčasťou plánovacieho procesu do budúcnosti.

V prípade ak by ste sa chceli pripojiť do programu, prosím vyplňte 3-otázkový dotazník, následne vás môžeme pridať do programu Bing Insiders.

Povedal Melroy, UX výskumník Bing tímu.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close