Windows 10 Mobile

Microsoft aktualizoval aplikáciu Fotografie vo Windows 10, priniesol užitočnú funkcionalitu

Microsoft aktualizoval svoju aplikáciu Fotografie pre používateľov Windows 10 Mobile.

Určite sa vám už stalo, že ste natáčali video mobilom a o niečo dlhšie vám trvalo zachytiť ten moment, na ktorý ste čakali a práve táto aktualizácia aplikácie rieši problém tejto „nudnej“ chvíľky na začiatku (prípadne aj na konci) videa, ktoré je možné po novom jednoducho odstrihnúť.

Samotné použitie tejto funkcionality pritom nie je vôbec zložité. Ako na obrázkoch nižšie môžete vidieť stačí kliknúť na tlačidlo „ceruzky“, zvoliť následne možnosť Trim a už môžete strihať ako sa vám bude ráčiť, samozrejme nezabudnite video následne aj uložiť.

V prípade ak by vám táto aktualizácia neprišla automaticky do vášho telefónu, tak nemusíte váhať a stiahnuť si ju môžete aj vy sami prostredníctvom tohto odkazu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close