Windows

Microsoft vypustil drobnú aktualizáciu pre Windows 10 TP

Minulý týždeň Microsoft vypustil nový build pre Windows 10 TP (10240) pre používateľov programu Windows Insider, ktorý už spĺňal kritéria finálnej verzie čoho dôkazom bola aj jeho distribúcia k partnerom spoločnosti. Ale to neznamená, že Microsoft prestal pracovať na Windows 10 ďalej, za posledné dni sme mohli zaevidovať viacero drobných aktualizácií a dnes prišla ďalšia pod označením (KB3074679).

Gabriel_Aul_Tweet

Avšak nečakajte žiadnu prevratnú aktualizáciu. Update KB3074679 prináša aktualizáciu zabezpečenie systému a nové ovládače pre grafické karty Intel HD. V prípade ak vám systém nevyhodil aktualizáciu automaticky sám, tak choďte do Nastavení počítača > Aktualizácie a Zabezpečenie > Windows update.

O aktualizácii informoval Gabriel Aul prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close