SpravodajstvoWindows

Microsoft uvoľnil nový Build pre Office pod označením 16.0.16965.2051

Pre členov Microsoft programu Windows Insider a zároveň používateľov Office-u vychádza aktualizácia, ktorá prináša niekoľko vylepšení pre Excel a Skybe for Busines.

Podľa logu aplikácie, aktualizácia prináša nasledovne vylepšenia

V programe Excel, je odteraz jednoduchšie vytvoriť dotaz pomocou možnosti z novej kategórie Online služby, vrátane konektorov pre SharePoint Online a Exchange.

Ak používate Skype for Business, pri odosielaní správy na niekoho kto je offline, ktorá nebola doručená nebudete naďalej dostávať hlášku „táto správa nemôže byť doručená“, ale upozornenie, ktoré môžete vidieť nižšie na obrázku.

skype for bussnes_uporoznenie

Posledná novinka, ktorá pribudla v tejto aktualizácii sa týka pribudnitia možnosti pred nahrávania príloh do služby Skype for Business. Prílohy sa následne zobrazia používateľom po pripojení k hovoru, resp. k meetingu.

skype for bussnes_prilohy

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close