Spravodajstvo

Microsoft aj HTC potvrdili, že HTC M8 nedostane Windows 10

Do teto chvíle išlo zatiaľ len o špekulácie. Dnešným dňom je to ale záväzne potvrdené od hlavy Insider programu v Microsofte a aj od HTC. Nové HTC M8 aj napriek tomu, že spĺňa hardwarove podmienky pre Windows 10, tak tento systém nedostane.

Tento oblak pochybností rozvíril Gabriel Aul, šéf Insider programu na svojom twitteri. Nebolo to dlho, čo na twitteri jeho slová potvrdilo aj oficiálne HTC. Ako to už býva, twitter je nosičom technologických noviniek a v tomto prípade aj sklamaní.

HTCtwitter

Čo je ale horšie, tak ani jedna zo spoločností nedala vysvetlenie, prečo sa takto rozhodli. Ide o veľké prekvapenie, keďže toto mala byť veľká šanca Microsoftu na rozšírenie svojho trhového podielu, ktorý už dlhšie pokulháva za svojimi konkurentmi.

Na druhej strane, nádej na Windows phone od HTC stále neumiera a môžeme sa HTC s Windowsom 10 dočkať ešte tento rok. Nádej zatial zhasla iba u modelu M8.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close