NovinkyTECHWindows 10

Microsoft vylepšil vyhľadávacie rozhranie Cortany vo Windows 10. Pozrite sa ako vyzerá

Spoločnosť Microsoft od spustenia Cortany vo Windows 10 spravila veľa zmien a vylepšení. Digitálny pomocník Cortana, ktorý pomáha s vykonávaním úloh vo Windows 10 však nieje vždy taký praktický. Pri vyhľadávaní rôznych údajov z internetu vám zväčša ponúkla možnosť vyhľadania na internete, to však znamenalo otvorenie nového okna s výsledkami vyhľadávania. Microsoft začal s testovaním najnovšieho vyhľadávacieho prostredia v Cortane. Odteraz by Cortana mala viacej pracovať s vyhľadávačom Bing pre jeho lepšie integrovanie do celého vyhľadávania.

Na internete sa začali objavovať fotografie od používateľov, ktorí mali to šťastie, že sa im digitálny pomocník Cortana už aktualizoval. Na spomínaných fotografiách môžeme zachytiť zlepšený dizajn celého vyhľadávacieho prostredia v Cortane. Výsledky, ktoré vám prinesie vyhľadávač Bing sa odteraz budú zobrazovať v predĺženom okne samotnej Cortany. Vo vyhľadávači Bing je samozrejme aj možnosť zmeniť typ vyhľadávania medzi web stránkami, obrázkami, videami, mapami atď.

Zdroj: mspoweruser.com

Stále nevieme či sa spoločnosť Microsoft rozhodne túto aktualizáciu ponúknuť úplne všetkým používateľom operačného systému Windows 10. Prvé zmienky o tejto aktualizácií sa vyskytli pred týždňom. Dá sa predpokladať že Microsoft bude pár týždňov testovať vylepšenia po tejto aktualizácií a to či bude poskytnutá pre všetkých používateľov sa dozvieme až za pár týždňov.

Zdroj: reddit.com, úvodný obrázok (vlastný)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close