TIP REDAKCIE

MicroSDXC karta značky Netac s kapacitou 64GB iba za 9 eur? To snáď Číňania nemyslia vážne!

Vianočné zľavové šialenstvo je v plnom prúde a my prichádzame s ďalšou ponukou, ktorá sa skutočne neodmieta. V spolupráci s e-shopom Tomtop.com Vám totižto prinášame ďalšiu exkluzívnu zľavu na pamäťové karty značky Netac, ktorých cena sa začína už na 3 eurách!

MicroSDXC karty značky Netac za najlepšiu cenu nájdeš tu

Pamäťové karty od spoločnosti Netac sú ozajstných skĺbením vynikajúcej ceny, ako aj výborných technických špecifikácií. MicroSDXC karty od overeného svetového výrobcu ponúkajú prenosové rýchlosti až do 80MB/s, čím sú vhodné ako pre smartfóny, ako aj pre natáčanie FullHD videa. 

Karta prežije aj tie najnepriaznivejšie podmienky

Takmer všetky prenosné úložiská značky Netac ponúkajú nadpriemerné stupne ochrany a MicroSDXC karta P500 nie je žiadnou výnimkou. Karta prežije naozaj takmer všetko – problém jej nerobia ani vysoké či nízke teploty, RTG, silný magnet, ako aj voda. 

Zdroj: Tomtop

MicroSD karta Netac P500 je aktuálne dostupná až v 4 veľkostných prevedeniach, pričom najmenšia karta s úložiskom 16GB začína na hranici 3,68 eur. O niečo väčšia karta s 32GB úložiskom je aktuálne dostupná za 4,12 eur, no spomedzi všetkých je zrejme najvýhodnejšia 64GB verzia, ktorú môžete aktuálne získať za fantastických 8,61 eur! Najväčšia karta so 128GB úložiskom je momentálne dostupná za 21,09 eur. Samozrejmosťou je aj doprava úplne zdarma. 

MicroSDXC karty značky Netac za najlepšiu cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Tomtop)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close