SpravodajstvoZariadenia

Mi Notebook Air od Xiaomi dostal upgrade

Spoločnosť Xiaomi, ktorá predstavila niekoľko mesiacov dozadu nadupaný notebook Mi Notebook Air v 12,5“ a 13,3“ prevedení s FULL HD rozlíšením s pomerom strán 16:9 a kovovou konštrukciou v týchto dňoch dostal upgrade v podobe podpory 4G LTE. 

Zdroj: Gadget

Oba notebooky však nebudu po stránke výkonnosti identické. Jeho menšia verzia vo svojom srdci má procesor Intel Core M3, ktorému sekunduje 4GB operačnej pamäte RAM a 128GB SSD disk. O grafický náročnejšie úlohy sa zase stará integrovaná grafická karta Intel HD Grahpic 515. Jeho cena je stanované na zhruba 640 Eur.

Výkonnejšia 13,3“  verzia obsahuje vo svojich útrobach procesor Intel Core i7 šiestej generácie, ktorej sekunduje 8GB operačnej pamäte RAM, 256 SSD disk. O graficky náročnejšie úlohy sa v tomto prípade stará karta GeForce 940M, s ktorou si zahráte aj tie najnovšie hry. Cena tohto modelu je stanovená zhruba na 940 Eur.

Oba modely prichádzajú s dvojicou USB portov vo verzii 3.0, USB-C portu, HDMI konektorom a 3,5 jackom.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close