SpravodajstvoXiaomi

Mi Band valcuje konkurencie. Xiaomi sa podelilo o ďalší MEGA úspech! Dal sa podľa vás očakávať?

Štatistiky ukazujú, že Mi Band náramky sú vo všeobecnosti veľmi populárnou nositeľnou elektronikou.

Inteligentné fitness náramky sú čoraz populárnejšími pričom, rok čo rok môžeme v súvislosti s nimi počúvať o nových technológiách. Priekopníkom v tejto oblasti je spoločnosť Xiaomi, ktorá každoročne posúva hranice cenovo dostupnej nositeľnej elektroniky bližšie k bežnému človeku.

Za pripomenutie stojí povedať, že nedávno Xiaomi predstavilo Mi Band 6 náramok, ktorý opäť o čosi sprístupnil bližšie nové technológie bežným spotrebiteľom. Náramok napríklad priniesol podporu technológie merania Sp02, teda saturácie kyslíka v krvi. Ide o technológiu, ktorá je obzvlášť dôležitou v týchto dňoch, kedy veľká časť celosvetovej populácie čelí pandémii. Rovnako náramok prišiel s podporou až 30-športových režimov, čo nie je málo obzvlášť v tejto cenovej kategórii produktov.

Mi Band valcuje konkurenciu už 4 roky v rade!

Xiaomi najnovšie prostredníctvom svojho oficiálneho Twitter účtu zdieľalo informáciu ohľadne predajov Mi Band náramkov. Hoci neprezradilo presný počet, tak aj napriek tomu, ide o úctyhodný výkon. Podľa publikovaných správ, spoločnosť totiž už 4 roky v rade dominuje trhu s nositeľnou elektronikou. 

„Mi Band séria je najlepšie predávaným náramkom na svete už 4 roky v rade…“ píše Xiaomi v statuse nižšie.

Očakáva sa, že rovnako ako predošlé generácie náramku, tak aj tá najnovšia očarí milióny zákazníkov naprieč celým svetom. Aktuálne bol náramok predstavený len pre ázijské trhy pričom sa očakáva, že už čoskoro bude uvedený aj pre globálny trh.

Mimochodom, Xiaomi pár dní dozadu zdieľalo zaujímavú štatistickú informáciu, vlastníci Mi Band náramkov doposiaľ nachodili 150-biliónov krokov

Vlastníte aj vy Mi Band náramok a ste s ním spokojný? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close