SpravodajstvoXiaomi

Mi Band 4 sa predáva lepšie ako teplé rožky. Za 8 dní sa predalo viac ako 100 milión kusov

Xiaomi Mi Band 4 sa predáva lepšie ako teplé rožky. Vďačí tomu skvelému pomeru cena:výkon, ktorá oslovuje široké masy.

Približne 2 týždne dozadu spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila nový fitnes náramok Mi Band 4, ktorý sa dostal do predaja krátko na to. Podľa najnovších správ je novú generáciu fitnes náramku enormný záujem, nasvedčujú tomu čísla predajnosti. Informuje o tom portál gsmarena.com.

Portál gsmarena.com upozornil na informácie týkajúce sa predajnosti Mi Band 4 náramku, ktoré prekročili hranicu 100 milión objednávok v rozpätí od 14. júna do 21. júna. Teda za 8 dní. Čísla predajnosti zjavne referujú nie len na domáci trh, ale aj na Európsky.

Zdroj: Xiaomi via GSMArena.com

Podľa zverejnených informácií spoločnosťou Xiaomi predáva približne 5,000 kusov Mi Band náramku za hodinu. Jedná sa tak o najlepšie predávaný fitnes náramok od Xiaomi vôbec.

Mi Band 4 náramok prišiel na trh s novými senzormi či väčším displejom. Výdrž batérie výrobca udáva od 15 do 20 dní. Cena Mi Band náramku je približne 35€, v prípade NFC verzie, cena je takmer raz taká.

Pozri aktuálnu verziu Mi Band 4 náramku

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close