SpravodajstvoXiaomi

Mi Band 3 a Mi Band 4 získavajú vo vybraných regiónoch (staro)novú funkciu

Používatelia fitness náramkov Mi Band 3 a Mi Band 4 naprieč viacerými regiónmi hlásia funkciu zdieľania srdcovej frekvencie s inými aplikáciami. Tá bola v minulosti z aplikácie odstránená

Približne mesiac dozadu sme Vám priniesli správy o tom, že Mi Band 4 a Mi Band 3 získavajú vo vybraných regiónoch novú funkciu, pomocou ktorej môžete odomykať Váš notebook. Dnes zahraničný portál gsmarena.com hlási ďalšiu funkciu, ktorú ocenia mnohí z nás.

Mi Band 4 a Mi Band 3 dostávajú „staronovú“ funkciu

Portál píše, že nová verzia aplikácia Mi Fit s označením V1.0.9.48 prináša dlho žiadanú funkciu, ktorá umožňuje zdieľanie informácií o srdcovej frekvencii s ďalšími zariadeniami alebo aplikáciami. Okrem iného aktualizácia prináša aj niekoľko dizajnových zmien rozhrania aplikácie.

Portál ďalej dodáva, že funkcia zdieľania informácií o srdcovej frekvencii nie je ani tak novou, tá bola totiž v minulosti dostupnou, avšak spoločnosť ju neskôr odstránila. V každom prípade však radi vidíme, že funkcia sa opäť vracia späť.

Portál v závere dodáva, že aktualizácia je aktuálne dostupná vo vybraných regiónoch sveta, napríklad v Indii či vo Vietname, ale čoskoro by mala zavítať aj do ďalších regiónov sveta. Dostupnosť aktualizácie si môžete prebiežne kontrolovať prostredníctvom odkazov nižšie.

‎Mi Fit
‎Mi Fit
Developer: Huami Inc.
Price: Free+

Prípadne, ak by ste chceli vyskúšať aplikáciu skôr ako bude v  Google Play aktualizovanou, tak Vám odporúčame vyskúšať jeden z alternatívnych obchodov (napr. Apkpure alebo Apkmirror), kde sú nahrávané .apk súbory (inštalačné balíčky aplikácií) vo zvýšenej frekvencii.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close