TIP REDAKCIE

Mestská elektrická kolobežka hlboko pod 200€? Áno aj to sa dá!

Keď sa povie elektrická kolobežka tak mnohých napadne, že je to „hračka“ len pre vyvolených. Nie je tomu však tak. Najnovšie sa v ponuke zahraničného obchodu GearBest.com objavila elektrická kolobežka, ktorej cena je hlboko pod 200€ pričom ponúka možnosť dopravy bez doplácania DHP či CLA (Europe Railway Priority Mail).

Elektrickú kolobežku Megawheels S1 v akciovej ponuke nájdeš tu

Reč je konkrétne o kolobežke Megawheels S1, ktorá sa chváli maximálnou rýchlosťou 23 km/h pričom dojazd kolobežky je do 12 km (dojazd závisí od váhy cestujúceho ako aj štýlu jazdy).  Nosnosť kolobežky je do 90 kg čo znamená, že sa na nej odvezie aj väčší chlap.

Zdroj: produktová fotografia

Kolobežka disponuje veľkým 5,5“ kolesami. Ďalej sa chváli aj LCD displejom, ktorý vás bude informovať o aktuálnych informáciách jazdy. Mnohých určite poteší, že je dodávaná aj spolu s EU adaptérom. Kolobežka je zároveň skladateľná a váži niečo málo nad 7 kg čo robí z nej celkom zaujímavé a komfortné riešenie za účelom dopravy po meste, napríklad do školy alebo do práce.

Zdroj: produktová fotografia

Na druhej strane treba objektívne povedať aj negatíva. Tým najväčším je, že v našich končinách neexistu oficiálna distribúcia čo znamená, že prípadný servis budete musieť riešiť cez GearBest.com. Druhým negatívnym faktorom je doba dodania, ktorá je o niečo dlhšia.

V každom prípade ak sa však rozhodnete pre túto kolobežku, ktorá láka hlavne cenou  tak určite nepremeškajte aktuálnu akcia v ktorej vás bude stáť 174€ čo pri porovnaní s konkurenciou je skutočne dobrá cena.

Zdroj: vlastný

Elektrickú kolobežku Megawheels S1 v akciovej ponuke nájdeš tu

Zdroj: vlastný, TS

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close