SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Messaging Evrywhere pre Windows 10 Mobile sa (opäť) objavil v internom Redstone 2 builde

O Messaging Everywhere sa popísalo toho už veľa. Jedná sa o veľmi populárnu funkcionalitu, ktorá bola dostupná len nedávno pre členov programu Windows Insider a slúžila na prepojenie mobilného Windows zariadenia s PC – inými slovami, mohli ste nie len čítať, ale aj dokonca odpisovať na SMS správy priamo z vášho počítača.

Microsoft neskôr oznámil, že túto funkcionalitu odstraňuje z Windows 10 Mobile, ale na druhej strane sa mala objaviť integrovaná v službe Skype.

Dočkáme sa funkcie Messaging Everywhere opäť?

Teraz sa však objavili nové informácie s ktorými prišiel taliansky portál Plaffo hovoriacimi o možnom návrate spomínanej funkcionality späť do Windows 10 Mobile zariadení a to v Redstone 2 aktualizácii.

Samozrejme momentálne sa jedná len o špekulácie a pravdivosť informácií, ktoré sa valia z každej strany o Messaging Everywhere nevieme dnes potvrdiť a ani vyvrátiť.

Uvítali by ste späť túto funkcionalitu na svojich Windows 10 Mobile zariadeniach?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close