Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Medzi 10 najvýkonnejšími smartfónmi za minulý mesiac dominuje Xiaomi až s 3 modelmi

Pozrite si rebríček 10 najvýkonnejších smartfónov podľa AnTuTu za mesiac september. Mimochodom,rebríček ovládla spoločnosť Xiaomi.

Tak ako každý mesiac, tak aj tento priniesla známa spoločnosť AnTuTu rebríček  najvýkonnejších smartfónov na trhu za uplynulý mesiac. Na tento rebríček sme sa  obzvlášť tešili, a to z dôvodu, že viacero výrobcov smartfónov predstavilo v priebehu minulého mesiaca svoje vlajkové lode, ktoré  tak mali šancu zamiešať kartami. V skutku sa aj tak stalo. Medzi najvýkonnejšími zariadeniami nájdeme napríklad nedávno predstavený smartfón Huawei Mate 30 Pro, Vivo Nex 3 5G a ďalšie. Prejdime však samotným výsledkom, na ktoré upozornil portál Gizmochina.com.

Spoločnosť Xiaomi ovláda výkonnostný rebríček

Hneď v úvode treba povedať, že spoločnosť Xiaomi má v prvej desiatky nie jedno, ale hneď 3 zariadenia. Konkrétne model Xiaomi Black Shark 2 Pro (4. priečka), Xiaomi Mi 9 Pro 5G (5. priečka) a Redmi K 20 Pro Premium (7. priečka).  Absolútnym najvýkonnejším zariadením  je však zariadenie NEX 3 5G od spoločnosti Vivo, ktorá okrem prvenstva obsadila aj 2. priečku so zariadením Vivo IQOO Pro 5G. Tretiu priečku so stratou len niekoľko bodov na druhý najvýkonnejší smartfón obsadilo zariadenie ROG Phone 2. 6. priečku obsadil smartfón Meizu 16s, 8. priečku obsadil smartfón Samsung Galaxy Note 10+ 5G, 9. priečku smartfón OnePlus 7 Pro a ako 10. najvýkonnejšie zariadenie na trhu skončil smartfón Huawei Mate 30 Pro.

AnTuTu najvykonnejsie smartfony za september
Zdroj: AnTuTu

Rebríček vyššie predstavuje nie najvyššie dosiahnuté skóre, ale priemerné skóre z najmenej 1 000 testovaní konkrétneho modelu zariadenia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close