SpravodajstvoXiaomi

Máte už MIUI 12? Na týchto telefónoch môžete vyskúšať Super tapety. Je medzi nimi aj Váš?

Na týchto telefónoch bežiacich s nadstavbou MIUI 12 môžete vyskúšať funkciu Super tapiet

Xiaomi pomaly, ale isto uvoľňuje nadstavbu MIUI 12 pre ďalšie a ďalšie zariadenia. Len pred niekoľkými dňami sme Vás napríklad informovali o tom, že Xiaomi uvoľnilo najnovšiu nadstavbu v našom regióne pre viac ako 5 smartfónov.

Nová nadstavba MIUI 12 priniesla nielen niekoľko dizajnových zmien, ale aj nádielku nových funkcionalít, pričom na niektoré funkcie ešte stále čakáme. Jednou z funkcií, ktorá by sa mala ešte  v nadstavbe od Xiaomi objaviť, sú napríklad dotykové gesta na chrbte smartfónu. Vráťme sa však späť k téme, ktorou sú nové Super tapety.

Super tapety sú dostupné len pre vybrané modely smartfónov

Hneď v úvode treba povedať, že funkcia Super tapiet, nie je dostupnou pre všetky smartfóny. Akousi „cenou útechy“, pre majiteľov nepodporovaných zariadení, môže však byť, že existuje neoficiálny port, prostredníctvom ktorého si ich môžete nainštalovať. Ako na to, sa môžete pozrieť v tomto článku.

Prejdime však k oficiálne podporovaným zariadeniam. Na ich zoznam poukazuje portál piunikaweb.com, ktorý píše, že nové Super tapety môžete vyskúšať na nasledovných smartfónoch (pozn. redakcie: nie pre všetky zariadenia je už dostupná aktualizácia s MIUI 12 nadstavbou):

1. Xiaomi Mi 10
2. Xiaomi Mi 10 Pro
3. Xiaomi Mi 10 Lite
4. Xiaomi Mi 9
5. Xiaomi Mi 9T Pro
6. Xiaomi Mi 8
7. Xiaomi Mi 8 Pro
8. Xiaomi Mi MIX 3
9. Redmi K20 Pro
10. POCO F2 Pro

Našli ste na zozname vyššie aj svoj smartfón? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close