APLIKÁCIE A HRY

Máte radi turistiku? V tom prípade vám táto aplikácia nesmie v telefóne chýbať

Geocaching appky nejak zvlášť netreba predstavovať všetky sú v podstate rovnaké, ale túto som sa rozhodol predstaviť preto lebo je fakt veľmi dobrá. Táto aplikácia je síce platená, ale z času na čas sa objaví aj v MyFreeApp (kde je dostupná zadarmo), ktorú som prednedávnom recenzoval, ale je dostupná aj free verzia v obchode, čiže pred kúpou platenej verzie môžete vyskúšať či vám náhodou nebude vyhovovať aj vo free verzii.

Menu je prehľadné, obsahuje nastavenia, živú mapu a turistickú navigáciu. Aplikácia je výborne prepracovaná hlavne čo sa týka vecí pre turistov, vo vašej blízkosti nájde všetky pomníky a informácie o rôznych turistických chodníkoch, ale aj popis mnohých udalostí, ktoré sa odohrali vo vašom okolí. Avšak musím ešte vyzdvihnúť offline mapy, ktoré ocenia hlavne tí čo nemajú predplatený internet. Ako aj to, že vývojári tiež aplikáciu častokrát aktualizujú, kedy pribúdajú nie len nové „cashky“, ale aj zaujímavé miesta v okolí, ktoré sa oplatí navštíviť.

Geocaching Pro
Geocaching Pro
Geocaching Pro
Geocaching Pro

Pokiaľ ste turisticky založený fanúšik a máte Windows telefónov, tak určite sťahujte a ak nechcete platiť, stačí nainštalovať aplikáciu MyFreeApp, ktorej recenziu nájdete na v predošlých článkoch kde býva táto aplikácia z času na čas zadarmo.

Geocaching Plus Platená / zadarmo verzia
Geocaching Plus Platená / zadarmo verzia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close