APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsah

Máte radi jednoduché hry? Downhill Road takou je

Downhill Road je nekončiaca arkádová hra, ktorá Vás zabaví pri cestovaní vlakom (a hlavne od 17. od kedy budú zadarmo) či autobusom. Určite každý jeden majiteľ starších Nokií si spomenie na známu hru Bounce, kde ste ovládali loptičku tak, aby ste nespadli z dráhy. Tu je to presne naopak. Hoci Vašou úlohou  je ísť po dráhe a zbierať „bránky“, ale oveľa zábavnejšie je počas Vášho putovania z dráhy „padať“ a tým ich preskakovať (napr. nepôjdete klasicky 1,2,3 ale 1,2,10,…), totiž Vaše výsledné skóre nezávisí len od počtu prejdených bránok, ale aj od času, ktorý ste strávili „padaním“. Avšak aby to nebolo také ľahké, že jednoducho zídete z dráhy a následne poletíte do „ale luja“, Váš čas vo vzduchu je obmedzený na pár sekúnd, po jeho prekročení jednoducho prehráte.

downhill

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close