SpravodajstvoXiaomi

Máte problémy s vaším senzorom priblíženia? Xiaomi od vás žiada spätnú väzbu!

Problémy so senzorom priblíženia spôsobujú nemalé nepríjemnosti používateľom smartfónov. Xiaomi od vás teraz žiada spätnú väzbu!

Ak ste v poslednej dobe spozorovali na vašom smartfóne problémy so senzorom priblíženia, zrejme nie ste sami. Xiaomi si tento problém uvedomuje a práve preto od vás žiada pomoc. Rovnako, ako nám pred pár dňami spoločnosť uverejnila dotazníky týkajúce sa či už problémov v smartfónoch alebo požiadavok, nás teraz Xiaomi žiada nahlásiť problémy s týmto senzorom. Čo však vlastne senzor priblíženia je? A ako ohlásiť problémy spoločnosti? Všetko si teraz postupne vysvetlíme.

Senzor priblíženia

Senzor priblíženia alebo proximity sensor je súčiastka smartfónu, ktorá sa nám stará o nechcené dotyky počas hovorov. Áno, ide presne o proces, ktorý vám stmaví displej pri priblížení smartfónu počas hovoru či počúvania hlasovej správy. I táto technológia však občas sklame a problémy so senzorom priblíženia sú u Xiaomi čoraz častejšie. Práve preto nás Xiaomi prosí o pomoc a spätnú väzbu, keď v dotazníku odpoviete na pár otázok. Ako sa k nemu dostať?

Nahláste svoje problémy spoločnosti

Dotazník spoločnosti Xiaomi nájdete jednoducho na tomto odkaze. Stačí vyplniť otázky v zmysle kedy registrujete problémy so senzorom priblíženia, či sa stávajú často, počas používania ktorých aplikácií sa vám problémy stávajú a nakoniec vyberiete svoj model smartfónu. Vyplnenie celého dotazníku vám nezaberie viac ako pár minút.

Xiaomi sa týmto krokom stavia svojím problémom čelom a je zrejmé, že po našej žiadosti si spoločnosť vstúpila do svedomia. Nápravu by mala priniesť ako nadstavba MIUI 12.5, tak i následný systém MIUI 13, ktorý by mal priniesť bezchybný chod. Xiaomi niekoľkokrát i oznámilo, že pracuje na úplne novom používateľskom rozhraní, ktoré nebude spôsobovať nepríjemnosti svojím fanúšikom tak, ako tomu bolo doteraz. Tieto kroky spoločnosti sa nám pozdávajú a neostáva nám povedať len nič iné, ako že už bolo na čase!

Registrujete problémy so senzorom priblíženia, teda proximity senzoru i vy? A odovzdáte Xiaomi spätnú väzbu? Podeľte sa s nami v komentároch a dajte nám vedieť, v akých zariadeniach problémy pretrvávajú!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close