SpravodajstvoWindows

Máte problém s aktualizáciami Windowsu? Skúste tento nový nástroj od Microsoftu

Mnohí používatelia Windows platformy pravidelne hlásia viacero problémov s aktualizáciou ich aktuálneho operačného systému – či už sa stretávajú so zamŕzaním, nevyžiadanými reštartmi a podobne.

Microsoft na tieto problémy reaguje v princípe vždy prostredníctvom Microsoft Answer commuity alebo cez Feedback Hub, či prostredníctvom QR kódov pri zobrazení chyby, ktoré je možné oskenovať a následne zistiť kde je „zakopaný pes“.

Ďalšou reakciou Microsoftu ako dopomôcť k vyriešeniu problémov spojených s aktualizáciami je predstavenie nového nástroja „Fix Windows Update Errors“, ktorý by vám mal pomôcť napraviť chyby, s ktorými sa stretnete počas aktualizácie systému. Tento nástroj je dostupný pre zariadenia s Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10 a nájdete ho na tejto adrese.

Po otvorení odkazu sa dostanete na stránky Microsoftu, v rámci ktorých budete musieť reagovať na sériu otázok, s ktorými identifikujete problém a zároveň nájdete aj jeho riešenie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close