SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Windows 10 Mapy dostali veľa nových funkcií

Microsoft vypustil predvčerom novú aktualizáciu pre aplikáciu mapy pre všetky Windows 10 zariadenia. V oficiálnom blogu predstavil Microsoft nové funkcionality, ktoré boli zahrnuté do novej aktualizácie.

Nové funkcie pre Windows 10 Mapy:

vylepšená riadená navigácia: Navigácia kroku za krokom je teraz lepšie optimalizovaná na to, aby na ňu užívateľ pozeral kratšie a informácie získal rýchlejšie. Taktiež bol zavedený nový širokouhlý mód (tzv. landscape mode). Navigácia s jednou rukou bude odteraz tiež jednoduchšia. Navigácia jazdenia verejnou dopravou zase dostala notifikácie ohľadom toho, kedy máte vystúpiť.

viacnásobné vyhľadávania: teraz už môžete vyhľadať viacero cieľov a lepšie sa medzi nimi orientovať. Táto funkcia je ideálna pre plánovanie výletov s viacerými zastávkami. Taktiež môžete mať zvolenú hlavnú destináciu, ktorá zostane označena, kám vás mapy navigujú, ale popritom si môžete vyhľadávať iné destinácie pre zvedavosť v pozadí.

vylepšené detailné karty: uľahčujú vyhľadávanie zaujímavých miest a získavanie spolu s ukladaním dôležitých informácií o nich vrátane pozeranie menu, rezervácií a mnoho iných.

-viac offline podpory: odteraz budú už všetky vaše obľúbené miesta, ktoré ste si uložili dostupné aj offline. Cortana vám budete odteraz už aj pripomínať stiahnutie offline mapy predtým, ako odídete na cestu.

-migrácia obľúbených položiek z aplikácie HERE: aplikácia HERE, ktorá zahŕňa HERE Drive, HERE Drive+, HERE Maps, HERE Transit a HERE City Lens, bude k 30. júnu končiť. Samotní vývojári HERE odporúčajú používanie Windows Máp a preto vám Windows Mapy umožnia prenesenie všetkých vaších obľúbených a uložených miest z HERE do nových Windows Máp.

Windows 10 Mapy Maps

 

zdroj: mspoweruser

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close