Spravodajstvo

Pozrite si interaktívnu mapu s COVID-19, ktorá monitoruje aktuálnu situáciu na Slovensku

Spoločnosť Bot.media vytvorila interaktívnu mapu monitorujúcu stav výskytu COVID-19 naprieč slovenskými mestami. Pozrieť si ju môžete nižšie.

Koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19 aj naďalej trápi značnú časť svetovej populácie. V súčasnosti je dostupných viacero interaktívnych máp, jednu z nich ponúka aj samotný Google, ktorú nájdete na tejto adrese. V rámci nej si môžete pozrieť globálne štatistiky vrátane štatistických dát jednotlivých krajín a prepočtu evidovaných nakazení na 1-milión obyvateľov.

Koronavirus mapa_google
Zdroj: Google (náhľad mapy)

Interaktívna mapa koronavírusu na Slovensku

Podobnú mapu so sústredením na náš región ponúka aj spoločnosť bot.media, ktorá monitoruje situáciu naprieč Slovenskom. V rámci mapy nižšie sa môžete pozrieť na výskyt potvrdených prípadov COVID-19 naprieč jednotlivými mestami Slovenska.

Nižšie v tabuľkovej forme si môžete pozrieť zoznam miest vrátane počtu evidovaných nakazených ľudí.

Na grafe nižšie môžete zas vidieť denný prírastok evidovaných nakazených ľudí vrátane počtu testovaných ľudí a vyliečených.

Touto cestou by sme Vám zároveň radi dali do pozornosti aj nedávnu aktualizáciu Facebooku, ktorý pridal možnosť sledovania aktuálnych informácií ohľadne COVID-19. V rámci stránky nájdete informácie z dôveryhodných zdrojov, ako je napríklad Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.

Facebook_koronavirus informacie
Zdroj: Google (náhľad mapy)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close