Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

S týmto malým UV sterilizátorom sa zbavíš všetkých vírusov a baktérií behom niekoľkých minút

Nedaj baktériám a vírusom žiadnu šancu! S týmto malým zariadením vysterilizuješ takmer hocičo už za skvelých 8 minút

Nechceš nechávať nič na náhodu a chceš sa v aktuálnej zložitej situácii chrániť najviac, ako sa len dá? Skvelým gadgetom, ktorý ti môže dopomôcť ku naozaj dôkladnej čistote napríklad pri príchode z práce, či obchodu, je tento malý sterilizátor, ktorý je založený na silnom UV žiarení. Už behom niekoľkých minút tak môžeš mať dokonale vydezinfikovaný nie len smartfón, ale aj ďalšie doplnky ako rukavice, rúška, respirátory, slúchadlá, bižutériu, či hodinky.

UV sterilizátor

Jednoduchá a rýchla dezinfekcia

maly uv sterilizator
Zdroj: TomTop
  • Intenzívne UV žiarenie má silné antibakteriálne a antivírusové účinky – na povrchoch vložených zariadení či doplnkov neprežije takmer nič.
  • Rýchla a jednoduchá prevádza – na dôkladnú dezinfekciu stačí klasický 8 minútový cyklus.
  • Umiestniť je do nej možné akékoľvek predmety s rozmermi 17 x 9,4 cm.
  • Kompaktné a malé zariadenie, ktoré môžete so sebou zobrať aj na cesty, či do práce.
  • Nízkoodberové zariadenie (iba 2 W), takže ho je možné zapojiť aj do klasického USB portu priamo z vášho notebooku, či iného zariadenia.
  • Možnosť vloženia arómy – v útrobách sterilizátora sa nachádza malý otvor pre naliatie požadovanej arómy, ktorá môže slúžiť na čiastočné „navoňanie“ predmetov, napríklad rukavíc, šatiek a pod. .

UV sterilizátor

UV sterilizátor pre malé predmety nájdete aktuálne v bezkonkurečnej akcii na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za skvelých 27,32 eur s bezplatnou dopravou až ku vašim dverám.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close