APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Microsoft vypustil malú aktualizáciu pre Skype UWP a Sticky Notes!

Microsoft dňa 24.7.2016 vydala aktualizáciu pre aplikáciu Skype UWPSticky Notes, ktoré sa týkajú Windowsu 10 zariadení. Microsoft poskytuje nové skúsenosti s aplikáciou Sticky Notes ako dôsledok výročia aktualizácie Windowsu 10. Ako ste  určite predpokladali, Sticky Notes vám umožňuje vytvárať a uložiť poznámky vo vašom Windows systéme. Poznámky si môžete zmeniť podľa vašej chuti. Nastaviť sa dajú rôzne veľkosti aj farby. Navyše spoločnosť Microsoft pridala aplikácii novú schopnosť, akési pripomenutie  vašej poznámky.

Sticky Notes budú interaktívne komunikovať s Bingom

Zapíšte si telefónne číslo a telefonujte aj naďalej bez čakania.   Poznámky sa dajú poukladať, takže si vytvoríte funkčný, kontrolný zoznam. Ak si napríklad zapíšete aj číslo vášho letu, dáta z Bingu  vám o ňom podajú najaktuálnejšiu informáciu.

Taktiež Microsoft nedávno vydal aktualizáciu pre aplikáciu Skype UWP. Konkrétne pre Bots ako aj pre ,,call waiting“. Podľa informácii, aktualizácia opravuje niekoľko predchádzajúcich chýb. A ak ste pre aplikáciu už rozhodnutý, nájdete ju vo Windows Store.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close