Spravodajstvo

Majú Lumia 735 a 930 skryté diódy? Údajne áno

Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli článok, v ktorom sme písali, že Windows 10 prinesie podporu LED diód čo určite poteší hlavne ex-androidákov kde signalizačná dióda bola samozrejmosťou aj v telefónoch strednej triedy.

Podľa dostupných informácií, niektoré modely Nokii hoci v súčasnosti nevyužívajú diódy, ale majú ich integrované v predných paneloch ako „mŕtve“ súčiastky, ktoré by sa mohli dostať k životu pri aktualizácii na Windows 10. Konkrétne sa jedná  o modely Nokia Lumia 735 (nižšie na obrázkoch) a Lumia 930. Ak by sa potvrdili tieto informácie tak by to znamenalo, že Microsoft tento drobný, ale významný „upgrade“ plánoval už dávnejšie.

Skrytá dióda – Lumia 735

Čo si o tom myslíte, je to reálne?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close