Spravodajstvo

Lumia Storyteller aktualizovaný

Microsoft nezaháľa ani v predvianočnom čase, a v posledných dňoch nám prináša výrazný update obľúbenej interaktívnej galérie pod názvom Lumia Storyteller. Jedná sa o verziu 4.0. Zmeny sú pomerne výrazné čo sa týka vzhľadu aplikácie, tak aj jej rýchlosti a stability. Najzásadnejšími zmenami sú:

– zmena náhľadu fotografií a albumov, ktorá sa viac približuje natívnej galérií

– pozadie už nie je biele, ale čierne

– zobrazenie fotografií na pohyblivom glóbuse

– vylepšené zobrazenie polohy zhotovenia fotografie na mape

– pridaná možnosť zdieľať svoje udalosti na novom webe lumiastoryteller.com

Aplikáciu sme otestovali, a musíme tento update zhodnotiť pozitívne. Pohyb v galérií je plynulejší, a vďaka grafickým zmenám lepšie zapadá do prostredia OS. Jediným nedostatkom, ktorý sme zaznamenali je nefunkčnosť tlačidla upraviť fotografiu, ktoré sa zobrazuje pri zobrazení jednej fotografie. Veríme však, že tento drobný nedostatok autori čo najskôr opravia.

Aplikácia je dostupná v store zdarma exkluzívne pre Lumie.

Aplikácia Lumia Storyteller automaticky usporiada všetky vaše fotografie, videá a pohyblivé fotografie do skupín a vytvorí tak jednotlivé udalosti.

Na svojej časovej osi môžete prezerať a upraviť svoje udalosti, potom ich zobraziť a zdieľať s priateľmi vo forme videí s udalosťou alebo interaktívnych webových stránok. Fotografie a videá môžete navyše aj triediť podľa polohy, pridávať k nim titulky a vytvárať zoznamy obľúbených. Okrem toho môžete pri prezeraní fotografiu oddialiť, aby ste na mape videli, kde ste ju vytvorili.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close