APLIKÁCIE A HRY

Lumia Panorama

Často sa v diskusiách a recenziách ohľadom výberu telefónu s operačným systémom Windows Phone stretávame s názorom, že najrozumnejšou voľbou sú zariadenia od spoločnosti Nokia, teraz už Microsoft. Nielen kvôli kvalite spracovania, dizajnu, či fotoaparátu. Spomínajú sa hlavne veľmi kvalitné exkluzívne aplikácie pre LUMIA telefóny. A jednu z nich si dnes trocha predstavíme konkrétne Lumia Panorama.

 

Ako už názov napovedá, jedná sa o aplikáciu na vytváranie panorám. Aplikácia nám umožňuje veľmi ľahko a rýchlo zhotoviť panorámu, a následne ju zdieľať na sociálnych sieťach, prípadne odoslať e-mailom, alebo v MMS správe.

Jej použitie je veľmi jednoduché, stačí urobiť prvý záber, a posúvať hľadáčikom podľa pokynov na displeji. Používanie je veľmi prehľadné a intuitívne, a s jeho zvládnutím by nemal mať nikto problém. Po nasnímaní všetkých záberov Vám tieto aplikácia sama veľmi kvalitne spojí, celú panorámu oreže, a môžete ju ihneď zdieľať.

Veľmi pekne je práca s aplikáciou zobrazená na videu našich Kambodžských kolegov.

https://www.youtube.com/watch?v=Cjlj2dvEAeA

Menšou nevýhodou aplikácie je absencia slovenčiny aj češtiny, ale ako som už spomínal, jej používanie je skutočne veľmi jednoduché, takže chýbajúci preklad by nemal predstavovať vážnejší nedostatok.

Aplikácia je k dispozícií zdarma v store. Vyžaduje Windows phone 8 alebo 8.1, a samozrejme je dostupná len pre zariadenia LUMIA. V pamäti Vám zaberie približne 5MB.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close