Spravodajstvo

Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám predstavili zvesti o novo pripravovanej Lumii 940, ktorá podľa mnohých z vás nemohla byť pripravovanou vlajkovou loďou Microsoftu a to z dôvodu, že veľkosť RAM pamäte, ktorá mala byť „len“ 1,5 GB, poklesla o rovných 512 MB RAM oproti súčasnej Lumii 930, ktorá je v momentálne najvýkonnejším smartfónom od Microsoftu (resp. Nokie).

Ale čo čert nechcel , tak pravdepodobne tieto informácie, ktoré sme vám priniesli sú založené na pravde. Včera unikli ďalšie informácie, ktoré potvrdzujú pravdivosť týchto zvestí. Ďalej, unikli aj ďalšie špecifiká, ktoré hovoria o „srdci“ telefónu, ktoré bude tvoriť osemjadrový procesor Snapdragon 810, ktorému bude sekundovať grafický čip Adreno 430, zadný fotoaparát s 20 MP a predný s 5 MP, podpora nahrávania videí v 4K rozlíšení,… Nižšie si môžete pozrieť špecifiká tohto zariadenia bližšie.

Špecifiká pripravovanej Lumie 940
Špecifiká pripravovanej Lumie 940

Tešíte sa aj vy na novo pripravovanú Lumiu 940? Je podľa vás možné, že Microsoft svojej novej vlajkovej lodi „ukusol“ 512 MB RAM pamäte?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close