Spravodajstvo

Lumia 640 už iba za 49 dolárov

Neveríte? Tak sa pozrite na obrázok nižšie. Americký operátor AT&T začal predávať Lumiu 640 za úžasných 49 dolárov. Lumia 640tka je jednoznačne v súčasnosti jeden z najlepších telefónov v nízkej triede, ktorý môžete za takúto cenu získať.

Ide síce o staršiu generáciu, ale vidno, že Microsoft sa snaží v poslednej dobe spolu aj so svojimi za chvíľu vydávanými telefónmi zo strednej triedy priblížiť Windows phone oveľa viac k bežným ľudom.

V cene nie je žiadny háčik

Lumia 640tke je momentálne dostupná za úžasných 49 dolárov (44 eur) v americkom microsoft obchode v matte čiernej. Môžeme očakávať, že za chvílu bude z aj fyzicky dostupná v Európe za túto zvýhodnenu cenu.

 

940 za 40

 

Úžasný pomer cena-výkon.

Za túto super cenu môžete mať kúsok s 5 palcovým HD displejom, 1GB RAMky, 8GB interneho úložiska s možnosťou rozšírenia až na 128GB cez microSD a procesorom Qualcomm Snapdragon 400. Proste úžasný pomer cena-výkon.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close