Spravodajstvo

Lumia 640 s digitálnym prijímačom? Nechajme sa prekvapiť na MWC

Zhruba pred dvoma týždňami sme Vás informovali o tom, že Microsoft začal rozosielať pozvánky na každoročný event v Barcelone MWC, na ktorom napríklad minulý rok predstavil súčasnú vlajkovú loď Nokie (resp. Microsoftu), Lumiu 930. Podľa najnovších dostupných správ sa síce nedočkáme predstavenia novej vlajkovej lode, ale mohol by byť predstavený telefón nižšej triedy Lumia 640 Dual SIM DTV, ktorý by mal disponovať digitálnym prijímačom televízie. Hoci momentálne ešte nevieme  o štandarde, v ktorom bude pracovať, ale pevne veríme, že sa bude jednať o najrozšíriteľnejší DVBT štandard. Informácie pochádzajú z Anatelu, čo je brazílsky certifikačný úrad.

Ocenili by ste takúto funkcionalitu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close